Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Kurs Instruktora Pole Dance P2 medium/advanced (rezerwacja miejsca)

KURSY INSTRUKTORSKIE
600
PLN
Kurs Instruktora Pole Dance P2 medium/advanced (rezerwacja miejsca)
in_stock
Dostępność:
kilka sztuk
Cena: 600,00 zł
Cena netto: 487,80 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

16-P2-2018

Producent:
-

Poziom drugi kultowego już kursu instruktorskiego, obejmujący większość pozycji odwróconych (invertów). Materiał na kolejny rok prowadzenia zajęć z grupami mającymi zajęcia 2 razy w tygodniu. 

Szkolenie przeznaczone dla instruktorów pole dance, którzy chcieliby podnieść swoje kwalifikacje, usystematyzować wiedzę, wzbogacić warsztat, prawidłowo asekurować i uczyć w trybie obrotowym (spin).  

Najbliższe szkolenie, na które są wolne miejsca: 7 lipca 2019 r.  w Toruniu. 

Istnieje możliwość zapisu na listę rezerwową na tegoroczną edycję 7 lipca 2018, w przypadku rezygnacji lub kontuzji którejś z uczestniczek jest szansa wskoczenia na jej miejsce. Prosimy o kontakt mailowy, jeśli bardzo zależy Ci na ukończeniu kursu jeszcze w tym roku. 

Zjazdy odbywają się w niedzielę po południu, w sumie 5 zjazdów + egzaminy. Terminy kolejnych zjazdów ustalane z uczestnikami kursu. 

Zajęcia prowadzi mgr Agata Malchrowicz - doświadczona instruktorka pole dance, uczestniczka wielu zagranicznych warsztatów m.in. z Jenyne Butterfly, Marion Crampe, Michel Stanek, Oona Kivela, Edourard Doye, Marlo Fisken, Anastasia Skuhtorova, szkoleń i konwencji Pole Dance, finalistka mistrzostw Francji w Pole Dance 2010, zwyciężczyni pierwszych Ogólnopolskich Zawodów w Pole Dance 2011, jedyna reprezentantka Polski na Mistrzostwach Świata w Pole Sports Londyn 2012, uczestniczka Summer Pole Dance Camp

edycja 2011 (St.Martin) oraz licencjonowany sędzia Polskiego Związku Akrobatyki Sportowej. 


OGÓLNE INFORMACJE O PROGRAMIE NAUCZANIA

P2 to przede wszystkim praktyka pole dance - poprawna technika wykonywania ćwiczeń w obrocie i bez oraz bezpieczna asekuracja. Dodatkowo elementy gimnastyki, jogi, stretchingu, kalisteniki i ćwiczeń pokrewnych. 

To również rozwinięcie zagadnień poruszanych na poziomie P1. 

EGZAMIN - tak jak w P1 egzamin składa się z dwóch części: prowadzenia zajęć oraz testu 1:1. 

CERTYFIKAT
Pozytywny wynik egzaminu skutkuje otrzymaniem certyfikatu instruktora pole dance poziomu średniozaawansowanego i zaawansowanego (medium/advanced)
Certyfikat jest uznawany w Polsce oraz za granicą.

Figurujemy w oficjalnym Rejestrze Instytucji Szkoleniowych dlatego na nasz kurs można ubiegać się o dotację z Urzędu Pracy (100%)

W najbliższej edycji kursu możliwe są również częściowe dofinansowania (50-80%) i gwarancja zatrudnienia. Potrzebujemy instruktorów szczególnie pilnie w Toruniu, Bydgoszczy, Szczecinie, Trójmieście, Pile i Poznaniu.

POZIOMY
Poziom P1 - poziom pierwszy, solidne podstawy techniki statycznej i obrotowej, nauka figur i tricków do góry głową a w szczególności płynności i swobody ich wykonywania w strybie obrotowym, łączenia w kombinacje, choreografie. Po ukończeniu tego poziomu instruktor ma narzędzia i kwalifikacje do prowadzenia urozmaiconych zajęć pole dance przez ok. rok z grupą mającą zajęcia 2 razy w tygodniu. 

Poziom P2 - czas na figury odwrócone czyli inwerty. Dbamy o idealną poprawność techniczną, która jest niezbędna aby wykonywać i nauczać wykonywania cwiczen pole dance bezpiecznie i minimalizowac ryzyko kontuzji. Co bardzo ważne, dzięki dobrym podstawom, postępy w nauce są dużo szybsze a satysfakcja z treningu większa. Oczywiście w trybie obrotowym. 

Poziom P3 - poziom ekspert, trudne kombinacje, zaawansowane ewolucje, "przygotowanie do przygotowania" do zawodów i mistrzostw. 

WYMAGANIA

Aby przystąpić do kursu P2 (medium/advanced) należy zdać egzamin z P1 (basic/medium) 

Koszt egzaminu to 300 zł, kwota ta jest zaliczana na poczet kursu w przypadku jego zaliczenia.  

DLACZEGO WARTO

Figurujemy w oficjalnym Rejestrze Instytucji Szkoleniowych dlatego na nasz kurs można ubiegać się o dotację z Urzędu Pracy (100%)

W najbliższej edycji kursu możliwe są również częściowe dofinansowania (50-80%) i gwarancja zatrudnienia. Potrzebujemy instruktorów szczególnie pilnie w Toruniu, Bydgoszczy, Szczecinie, Trójmieście, Pile i Poznaniu. 

Naszym kursantom bezpłatnie doradzamy przy projektowaniu ich własnego studia pole dance i wyposażamy salę w potrzebny sprzęt w najniższych możliwych cenach. 

Kurs jest przystosowany do nauczania na drążkach statycznych i obrotowych (spinning) ze szczególnym uwzględnieniem różnic w technice ćwiczeń na obu rodzajach rur oraz skupieniu na pracy w obrocie. Jest to jedyny taki kurs w Polsce.

Każda kursantka otrzymuje materiały dydaktyczne w cenie kursu oraz ubezpieczenie. 

Na kursie bezpłatnie wypożyczamy drążki X-Pole X-Pert do samodzielnego ćwiczenia w domu. 

Rabat -20% na lekcje doszkalające dla kursantów

Można uczyc pole dance bez wykształcenia w tym kierunku i bardzo często tak się dzieje (zawód instruktora sportu został zderegulowany). Wszystko jest zwykle w porządku dopóki na zajęciach nie pojawi się kursantka radząca sobie lepiej od instruktorki, ktoś nie dozna kontuzji na skutek nieprawidłowej techniki nauczania, nie skończą się pomysły na nowe figury, których można nauczać, nie zacznie ubywać chętnych na zajęcia (brak kompetencji instruktora jest tego najczęstszą przyczyną). 

Ile zarabia instruktor pole dance w Polsce?

Bez dyplomu instruktora pole dance: 20-40 zł/h,

z certyfikatem instruktorskim SpinFit: 50-100 zł/h

Jeśli jesteś już instruktorem tańca, fitness lub jakiejkolwiek innej formy rekreacji, lubisz prowadzić zajęcia z grupą, albo po prostu kochasz sport, czujesz się na siłach i lubisz wyzwania, nawet jeśli nigdy nie miałaś do czynienia z rurką - zgłoś się do nas, napisz: info@spinfit.pl lub wyślij wypełniony formularz: http://pliki.poledancebutik.pl/kurs%20IPD%20formularz.doc

 

w 2016 r. brak terminów na szkolenia indywidualne i 2:1

Kurs rusza, gdy zbierze się grupa min. 5 osób (cena 3000 zł dotyczy kursu grupowego) 


Opinie o produkcie (0)

* - Pole wymagane
Sklep jest w trybie podglądu
Click Shop | Hosting home.pl