Masz pytania?

(+48) 530 793 883

info@poledancebutik.pl

Kurs Instruktora Pole Dance P1 basic/medium (rezerwacja miejsca na kurs do 12 października)

Dostępność: ostatnie sztuki
Cena: 600,00 zł 600.00
Cena netto: 487,80 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: 16-P1

Opis

Chciałabyś robić to co kochasz i dostawać za to pieniądze?

Możesz zostać certyfikowanym instruktorem pole dance pod okiem najbardziej doświadczonych trenerów w Polsce.
Kurs instruktora pole dance wg. metody Agaty Malchrowicz opiera się niemal wyłącznie na nauczaniu w technice OBROTOWEJ (spinning) jest pierwszym profesjonalnym kursem instruktora pole dance w Polsce i odbywa się corocznie nieprzerwanie od 8 lat. Każda edycja to te same solidne podstawy wzbogacone zawsze o ciekawe nowinki, inspiracje z innych dyscyplin i warsztatów taneczno-sportowych z całego świata. Większość absolwentek to aktywne instruktorki lub właścicielki własnych szkół pole dance (chętnie przekażemy kontakty).  
 
 
OGÓLNE INFORMACJE:
 
Zajęcia wg. własnej metody treningowej (w technice obrotowej) prowadzi mgr Agata Malchrowicz - doświadczona instruktorka pole dance, zwyciężczyni pierwszych Ogólnopolskich Zawodów w Pole Dance 2011, finalistka mistrzostw Francji w Pole Dance 2010, jedyna reprezentantka Polski na Mistrzostwach Świata w Pole Sports Londyn 2012 oraz licencjonowany sędzia Polskiego Związku Akrobatyki Sportowej. Zajęcia z Anatomii i treningu wspomagającego prowadzi Grzegorz Porowiński, trener personalny, specjalista od kalisteniki i TRX. Zajęcia z choreografii prowadzi gość specjalny.
 
W skład "zestawu" wchodzi:
 
Teoria - anatomia, odżywianie w sporcie, motywacja, bezpieczeństwo, trening i rekonwalescencja, terapeutyczne działanie pole dance, dobry trener / zły trener, różnorodność stylów w pole dance, słownictwo w Polsce i na świecie, organizacje związane z dance, szkoły, prowadzenie szkoły pole dance, system oceniania na świecie, typy i konstrukcja drążków do pole dance - łącznie z testowaniem oraz wiele innych
informacji.
 
Praktyka - rozgrzewka, stretching, gimnastyka, trening właściwy pole dance: statyk/spinning, figury, spiny pozycje, chwyty, omówienie błędów, praca 1 na 1, asekuracja, chronologia nauczania, choreografia, trening uzupełniający, doskonalenie i inne.
 
Egzamin - składa się z dwóch części, pierwsza to prowadzenie prawdziwych zajęć, które są następnie szczegółowo omawiane i oceniane. Drugą częścią egzaminu jest test jeden na jeden czyli przegląd całego materiału.
 
 
HARMONOGRAM:
 
  • 22/23 września 2018 /sobota 12:00-16:00, niedziela 9:00-13:00 (zajęcia rozpoczęły się, ale nadal można dołączyć do grupy!) 
  • 13/14 października /sobota 12-16, niedziela 9-13 UWAGA! Dla osób dołączających do tej grupy (mamy tylko 3 miejsca) odbędzie się dodatkowa skrócona powtórka pierwszego zjazdu w sobotę 13 października od 10-12 i od 19-21 - najważniejsze informacje w pigułce, dalej razem z grupą) 
  • 27/28 października* 
  • 10/11 listopada*
  • 17/18 listopada*
 
*wspólnie ustalamy dokładny harmonogram kolejnhych zjazdów, terminy mogą się więc przesunąć o tydzień w jedną lub w drugą stronę. Dopasowujemy je do wszystkich uczestniczek! 
 
MIEJSCE:
 
Zajęcia odbywają się w jednej z najlepiej wyposażonych sal pole dance w Polsce - w szkole tańca Jagielski Dance Project.
Sala jest wyposażona w zawodnicze drążki statyczno-obrotowe X-Pole Chrome 40mm 3,8 m wysokości oraz materace.
Do dyspozycji kursantek przez cały czas trwania kursu własne stanowisko (1:1) i nielimiliwana ilość testerów gripów (produktów zwiększających przyczepność)
  
CERTYFIKAT:
 
Pozytywny wynik egzaminu skutkuje otrzymaniem certyfikatu ukończenia kursu dla każdego stopnia.
Certyfikat jest uznawany w Polsce oraz za granicą.
 
Figurujemy w oficjalnym Rejestrze Instytucji Szkoleniowych dlatego na nasz kurs można ubiegać się o dotację z Urzędu Pracy.
 
POZIOM P1:
 
Solidne podstawy techniki na drążku obrotowym, nauka figur i tricków do góry głową a w szczególności płynności i swobody ich wykonywania, łączenia w kombinacje, choreografie. Po ukończeniu tego poziomu instruktor ma narzędzia i kwalifikacje do prowadzenia urozmaiconych zajęć pole dance przez ok. rok z grupą mającą zajęcia 2 razy w tygodniu.
 
WYMAGANIA:
 
Aby zakwalifikować się do rozpoczęcia kursu na poziomie P1:
Należy mieć doświadczenie w dowolnej dyscyplinie sportu lub tańca jako zawodnik lub instruktor i mieć dobrą ogólną sprawność fizyczną. Pierwszy poziom można rozpocząć (a nawet zaleca się) bez wcześniejszej praktyki pole dance albo z minimalnym doświadczeniem w tej dziedzinie. Przystępując do kursu drugiego i trzeciego stopnia należy mieć opanowane elementy objęte programem nauczania dla danego poziomu (zdać egzamin końcowy z poziomów, które chce się pominąć). 
 
Należy pamiętać, ze kurs instruktorski to przede wszystkim opanowanie techniki nauczania innych, uwrażliwienie na najczęściej popełniane błędy, poprawną, świadomą technikę wykonywania figur i spinów, dostosowanie ćwiczeń rozgrzewkowych do zajęc oraz wiele niezbędnych informacji wypływających z doswiadczenia zdobytego w Polsce i na świecie.
 
CENA:
 
3 opcje finansowania:
 
1) 600 zł (wpisowe - rezerwacja miejsca) + 2400 zł (płatne w dniu pierwszego zjazdu)
2) 600 zł (wpisowe - rezerwacja miejsca) + 123 zł co miesiąc (płatne dopiero od stycznia 2019)
3) 600 zł (wpisowe - rezerwacja miejsca) + 0 zł (dotacja z Urzędu Pracy*)
* dla osób spełniających wymagania właściwego Urzędu Pracy. Nasze kursy są oficjalnie akredytowane i wpisane do Rejestru Instutucji Szkoleniowych RP.
 
Najczęściej wybieraną formą finansowania jest opcja druga, 600 zł wpisowego a kolejne niewielkie miesięczne opłaty zaczynają się dopiero od następnego miesiąca po zakończeniu kursu, czyli byłby to grudzień 2018, a ponieważ grudzień to szczególny miesiąc, w tej edycji rozpoczęcie opłat miesięcznych będzie przesunięte na styczeń 2019. Zamysł tej formy finansowania jest taki, aby można było płacić za szkolenie dopiero, gdy będzie się już pracować i zarabiać jako instruktor pole dance, wówczas nawet się tego nie odczuje (100 zł netto) ale należy pamiętać, że jest to umowa na czas nieokreślony. Przez cały czas jej trwania kursantka ma automatycznie odnawialną polisę OC instruktora pole dance, dostęp do playlist muzycznych i stałego rabatu w poledancebutik.pl
 
KORZYŚCI DLA CIEBIE:
 
* Kurs jest przystosowany do nauczania na drążkach obrotowych (spinning) z uwzględnieniem różnic w technice ćwiczeń na obu rodzajach rur (statycznej i obrotowej). Jest to jedyny taki kurs w Polsce i jedyna autorska metoda szkoleniowa opracowana przez Agatę Malchrowicz - pierwszą polską mistrzynię pole dance.
* Indywidualne podejście - kameralna grupa, rurka na wyłączność
* Materiały dydaktyczne w cenie kursu
* Otrzymasz solidną, rzeczywistą wiedzę i umiejętności a nie tylko "papierek" 
* Będziesz czuć się pewnie w tym co robisz, zdobędziesz autorytet i satysfakcję ze swojej pracy
* Otrzymasz dostęp do gotowych playlist muzycznych do twoich treningów
* Wraz z certyfikatem otrzymujesz roczną polisę ubezpieczeniową OC instruktora pole dance
* Możesz bezpłatnie wypożyczyć u nas drążek X-Pole X-Pert do samodzielnego ćwiczenia w domu pomiędzy zjazdami
* Możesz otrzymać dotację w wys. od 50 do 100% ponieważ nasz kurs jest wpisany do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Toruniu pod numerem 2.04/00049/2017
* Możesz podpisać z nami umowę i otrzymać zatrudnienie jako instruktor pole dance w Twoim mieście (posiadamy rozbudowaną bazę szkół partnerskich)
* Otrzymujesz 20% stałego rabatu na lekcje doskonalące Twoje umiejętności jako zawodnika.
* Otrzymujesz stały rabat instruktorski na zakupy poledancebutik.pl
* Naszym kursantom bezpłatnie doradzamy przy projektowaniu ich własnego studia pole dance i wyposażamy salę w potrzebny sprzęt w najniższych możliwych cenach.
* Jako certyfikowany instruktor otrzymasz od 50% do 200% wyższe wynagrodzenie.
* Robiąc coś, co kochasz możesz zarabiać pieniądze nie pracując tak naprawdę ani jednego dnia w swoim życiu!
 
ZRÓB TO DLA SIEBIE:
 
Jeśli jesteś już instruktorem tańca, fitness lub jakiejkolwiek innej formy rekreacji, lubisz prowadzić zajęcia z grupą, albo po prostu kochasz sport, czujesz się na siłach i lubisz wyzwania, nawet jeśli nigdy nie miałaś do czynienia z rurką - zgłoś się do nas, zadzwoń 607046420, napisz: info@spinfit.pl lub wyślij wiadomość przez facebooka.
 
PROMOCJA EARLY BIRD:
 
Przy rezerwacji miejsca na stronie poledancebutik.pl w zakładce kursy instruktorskie do końca sierpnia 2018 r. otrzymasz od nas prezent - wybrany przez siebie strój do pole dance z naszej poledancebutikowej kolekcji <3
Przy zamówieniu oprócz rezerwacji miejsca dodaj wybrany strój i wpisz kod rabatowy: EARLY BIRD. 

 TO CO? DO ZOBACZENIA NA KURSIE? :) 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl