Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Kurs Instruktora Pole Dance P1 basic/medium (rezerwacja miejsca)

KURSY INSTRUKTORSKIE
600
PLN
Kurs Instruktora Pole Dance P1 basic/medium (rezerwacja miejsca)
in_stock
Dostępność:
średnia ilość (10-20)
Cena: 600,00 zł
Cena netto: 487,80 zł
szt.
* - Pole wymagane
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

16-P1

Producent:
-

Kurs instruktora pole dance, nauczanie w technice OBROTOWEJ (spinning). Opanowany materiał pozwala na  nauczanie grup początkujących do średniozaawansowanych (basic/medium) 2 razy w tygodniu przez rok. 

Termin rozpoczęcia najbliższego kursu 15/16 września 2018 w Toruniu. 

Kolejne zjazdy co ok. 2-3 tygodnie, w sumie 4-5 zjazdów. 

Terminy zjazdów:

 • terminy kolejnych zjazdów będą ustalane na bieżąco z uczestnikami tak, aby jak najwięcej osób mogło być obecnych 
 • zakończenie kursu planowane pod koniec października / na początku listopada. Sesje egzaminacyjne listopadzie. 

3 możliwości finansowania : 

 • 600 zł (wpisowe - rezerwacja miejsca) + 2400 zł (płatne w dniu pierwszego zjazdu) 
 • 600 zł (wpisowe - rezerwacja miejsca) + 123 zł co miesiąc (od zakończenia kursu) 
 • 600 zł (wpisowe - rezerwacja miejsca) + 0 zł (dotacja z Urzędu Pracy*)

* dla osób spełniających wymagania właściwego Urzędu Pracy. Nasze kursy są oficjalnie akredytowane i wpisane do Rejestru Instutucji Szkoleniowych RP. 

 

OGÓLNE INFORMACJE O KURSIE: 

Zajęcia wg. własnej metody treningowej (w technice obrotowej) prowadzi mgr Agata Malchrowicz - doświadczona instruktorka pole dance, zwyciężczyni pierwszych Ogólnopolskich Zawodów w Pole Dance 2011, finalistka mistrzostw Francji w Pole Dance 2010, jedyna reprezentantka Polski na Mistrzostwach Świata w Pole Sports Londyn 2012 oraz licencjonowany sędzia Polskiego Związku Akrobatyki Sportowej. Zajęcia z Anatomii i treningu wspomagającego prowadzi Grzegorz Porowiński, trener personalny, specjalista od kalisteniki i TRX. Zajęcia z choreografii prowadzi gość specjalny w każdej edycji. Kursanci przechodzą również przeszkolenie z pierwszej pomocy. 

Teoria - anatomia, odżywianie w sporcie, motywacja, bezpieczeństwo, trening i rekonwalescencja,
terapeutyczne działanie pole dance, dobry trener / zły trener, różnorodność stylów w pole dance, słownictwo w
Polsce i na świecie, organizacje związane z dance, szkoły, prowadzenie szkoły pole dance, system oceniania na
świecie, typy i konstrukcja drążków do pole dance - łącznie z testowaniem oraz wiele innych
informacji.

Praktyka - rozgrzewka, stretching, gimnastyka, trening właściwy pole dance: statyk/spinning, figury, spiny pozycje, chwyty, omówienie błędów, praca 1 na 1, asekuracja, chronologia nauczania, choreografia, trening uzupełniający, doskonalenie i inne.

Egzamin - składa się z dwóch części, pierwsza to prowadzenie  prawdziwych zajęć, które są następnie szczegółowo omawiane i oceniane. Drugą częścią egzaminu jest test jeden na jeden czyli przegląd całego materiału. 

CERTYFIKAT
Pozytywny wynik egzaminu skutkuje otrzymaniem certyfikatu ukończenia kursu dla każdego stopnia.
Certyfikat jest uznawany w Polsce oraz za granicą.

Figurujemy w oficjalnym Rejestrze Instytucji Szkoleniowych dlatego na nasz kurs można ubiegać się o dotację z Urzędu Pracy. 

POZIOMY
Poziom P1 - poziom pierwszy, solidne podstawy techniki statycznej i obrotowej, nauka figur i tricków do góry głową a w szczególności płynności i swobody ich wykonywania w strybie obrotowym, łączenia w kombinacje, choreografie. Po ukończeniu tego poziomu instruktor ma narzędzia i kwalifikacje do prowadzenia urozmaiconych zajęć pole dance przez ok. rok z grupą mającą zajęcia 2 razy w tygodniu. 

Poziom P2 - czas na figury odwrócone czyli inwerty. Dbamy o idealną poprawność techniczną, która jest niezbędna aby wykonywać i nauczać wykonywania cwiczen pole dance bezpiecznie i minimalizowac ryzyko kontuzji. Co bardzo ważne, dzięki dobrym podstawom, postępy w nauce są dużo szybsze a satysfakcja z treningu większa. Oczywiście w trybie obrotowym. 

Poziom P3 - poziom ekspert, trudne kombinacje, zaawansowane ewolucje, "przygotowanie do przygotowania" do zawodów i mistrzostw oraz pokazów. 

WYMAGANIA

Aby zakwalifikować się do rozpoczęcia kursu na poziomie P1:

Należy mieć doświadczenie w dowolnej dyscyplinie sportu lub tańca jako zawodnik lub instruktor i mieć dobrą ogólną sprawność fizyczną. Pierwszy poziom można rozpocząć (a nawet zaleca się) bez wcześniejszej praktyki pole dance. Przystępując do kursu drugiego i trzeciego stopnia należy mieć opanowane elementy objęte programem nauczania dla danego poziomu (zdać egzamin końcowy z poziomów, które chce się pominąć). Elementem wykluczającym możliwość wzięcia udziału w kursie jest palenie papierosów. 

Należy pamiętać, ze kurs instruktorski to przede wszystkim opanowanie techniki nauczania innych, uwrażliwienie na najczęściej popełniane błędy, poprawną, świadomą technikę wykonywania figur i spinów, dostosowanie ćwiczeń rozgrzewkowych do zajęc oraz wiele niezbędnych informacji wypływających z doswiadczenia zdobytego w Polsce i na świecie.

 

KORZYŚCI DLA CIEBIE:

 

 • Kurs jest przystosowany do nauczania na drążkach obrotowych (spinning) z uwzględnieniem różnic w technice ćwiczeń na obu rodzajach rur (statycznej i obrotowej). Jest to jedyny taki kurs w Polsce i jedyna autorska metoda szkoleniowa opracowana przez Agatę Malchrowicz - pierwszą polską mistrzynię pole dance. 
 • indywidualne podejście - kameralna grupa 
 • Otrzymujesz materiały dydaktyczne w cenie kursu
 • Otrzymujesz dostęp do gotowych playlist muzycznych do twoich treningów
 • Wraz z certyfikatem otrzymujesz roczną polisę ubezpieczeniową OC instruktora pole dance 
 • Możesz bezpłatnie wypożyczyć u nas drążek X-Pole X-Pert do samodzielnego ćwiczenia w domu pomiędzy zjazdami
 • Możesz otrzymać dotację w wys. od 50 do 100% ponieważ nasz kurs jest wpisany do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Toruniu pod numerem 2.04/00049/2017
 • Możesz podpisać z nami umowę i otrzymać zatrudnienie jako instruktor pole dance w Twoim mieście (posiadamy rozbudowaną bazę szkół partnerskich) 
 • Otrzymujesz 20% rabatu na lekcje doskonalące Twoje umiejętności jako zawodnika.
 • Otrzymujesz stały rabat instruktorski na zakupy poledancebutik.pl
 • Naszym kursantom bezpłatnie doradzamy przy projektowaniu ich własnego studia pole dance i wyposażamy salę w potrzebny sprzęt w najniższych możliwych cenach. 
 • Jako certyfikowany instruktor otrzymasz d=od 50% do 200%% wyższe wynagrodzenie
 • Robiąc coś, co kochasz możesz zarabiać pieniądze nie pracując tak naprawdę ani jednego dnia w swoim życiu! 

 

Jeśli jesteś już instruktorem tańca, fitness lub jakiejkolwiek innej formy rekreacji, lubisz prowadzić zajęcia z grupą, albo po prostu kochasz sport, czujesz się na siłach i lubisz wyzwania, nawet jeśli nigdy nie miałaś do czynienia z rurką - zgłoś się do nas, zadzwoń 607046420, napisz: info@spinfit.pl lub wyślij wypełniony (niezobowiązujący) formularz zgłoszeniowy (do pobrania poniżej) 

w 2017 r. brak terminów na szkolenia indywidualne i 2:1
Pliki do pobrania:

Opinie o produkcie (0)

* - Pole wymagane
Sklep jest w trybie podglądu
Click Shop | Hosting home.pl