Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

o nas

Jesteśmy aktywnymi maniakami pole dance, ćwiczymy, uczymy, cały czas się rozwijamy, szkolimy i wszystkie branżowe nowinki przywozimy do Polski.

Nasza firma zarejestrowana jest w Polsce, w Toruniu. Prowadzimy działalność związaną z pole dance nieprzerwanie od 2011 roku. 

Ambasadorką poledancebutik.pl jest Mistrzyni Polski, finalistka Mistrzostw Francji i półfinalistka Mistrzostw Świata w Pole Sports w Londynie - Agata Malchrowicz. 

W ofercie poledancebutik.pl znajdziecie wyłącznie wyselekcjonowane produkty, których jesteśmy pewni, których sami używamy i uważamy, że są najlepsze. Jeżeli jakiś towar znajduje się w naszym asortymencie to dlatego, że przeszedł szereg rygorystycznych testów. Zwracamy szczególną uwagę na jakość, bezpieczeństwo i profesjonalizm. Stawiamy na sprawdzonych producentów, którym ufamy i dla których reklamacje to nie zło konieczne. 

Jesteśmy bezpośrednim importerem czołowych producentów sprzętu do pole dance na świecie - firmy X-Pole oraz Lupit Pole, oficjalnym dystrybutorem iTac2 oraz Dry Hands, wyłącznym importerem poledancerka knee-pads.

Jesteśmy producentem opatentowanych materaców do oraz odzieży do pole dance. 

Zapewniamy fachową obsługę sprzedażową i posprzedażową, udzielamy przedłużonej 12- miesięcznej gwarancji. Uwielbiamy reklamacje! Mamy ich tak mało, że z chęcią je rozpatrujemy. Robimy to ekspresowo i bezproblemowo. Dzięki temu nasi klienci przekonują się, że mogą nam zaufać i że mogą na nas liczyć.

Otworzyliśmy już kilkadziesiat placówek m.in. w Augustowie, Białymstoku, Brzezinie, Bydgoszczy, Częstochowie, Gdańsku, Gdyni, Kielcach, Kluczborku, Kobyłce, Krakowie, Lublinie, Łukowie, Mielcu, Opolu, Otwocku, Poznaniu, Racibożu, Radomiu, Radomyślu, Rybniku, Siedlcach, Skierniewicach, Szczecinie, Toruniu, Warszawie, Węgrowie, Zielonej Górze. 

Prowadzimy również prawdziwe szkolenia dla instruktorów pole dance (tylko jedna edycja rocznie) oraz warsztaty. 

Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie dotyczące pole dance i pomożemy Ci wybrać sprzęt, z którego będziesz w 100% zadowolona/y.

Zadzwoń i porozmawiaj z naszym ekspertem, tel. 607 046 420

Sklep jest w trybie podglądu
{nocache:534699e4cc35405c36d1dad47bc843d9#0}
Click Shop | Hosting home.pl